Oto Kumandaları

Ev ve iş yerlerinizde sürekli olarak kullandıgınız bariyer kumandası, oto kumandası ve diğer uzaktan kumandalarında yaşadığınız sorunlar, eksikler için otoanahtarci.net olarak profesyonel çözümler sunuyoruz.
Araç modeliniz ne olursa olsun, arızalanan, bozulan oto anahtarlı kumandasının tamirini yapıyoruz.Oto kumandasından kaynaklanan arızalar, çeşitli arızalara neden olabilmektedir. Bunlar arasında

– Oto alarm sisteminin bozulması

– Oto kapı güvenlik riskinin artması

– Aracınızın elektronik aksamına zarar vermesi

– Oto kumandasından yayılan sinyal seviyesinin zayıflığından dolayı iletişim kopukluğu

Aracınızın oto kumandasından yayılan sinyalin frekans aralığını çeşitli sebeplerle değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunlar arasında oto kumandanızın yedeğini kaybetme durumunda, kötü niyetli kişilerin eline geçtiği taktirde aracınızın çalınma riskini artırıyor olabilirsiniz. Bunun için bizi arayarak, oto kumandasının size özel olan sinyal aralığı ve şifresini değiştirerek diğer araç kumandasını devre dışı bırakmaktır.

Araç modeli ne olursa olsun, eski oto kumandadan hiçbir farkı olmayan Orjinal oto kumanda teminini bizden edinebilirsiniz. Orjinal oto kumanda seçenekleri için sitemizde yer alan oto kumanda çeşitlerini görebilir, sitede yer almayan diğer kumanda çeşitleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Kumandalarla ilgili İstanbul dışında sorun yaşayan illerde oturanlar, kargo aracılığı ile bize kumanda ve anahtarlarını gönderebilirler.

22 Yıllık GERÇEK GÜVENİLİR ÇÖZÜM

Kumanda, Anahtarlar ve Kilitlerde GERÇEK GÜVENİLİR ÇÖZÜM. Hemen bizi arayarak size tam teşekküllü aracımızla GERÇEK GÜVENİLİR ÇÖZÜMÜ sunabiliriz.

Oto kumanda değiştirmek için yer alan sebepler arasında

– Düşen veya kırılan oto kumandanın eksik yada düzensiz işleyişi

– Sıvı ile temasında oto kumanda içerisinde yer alan çipin bozulması

– Eskiyen ve yıpranan oto kumandanın, orjinal yeni bir kasa ile değişimi


Oto kumandalı anahtar tamiri, yedek çıkartması, frekans ve şifre değişiklikleri için yapmanız gereken
– Sizden istenen gerekli belgeler – Ruhsat sahibi v.b ( Kötü niyetli kişiler için sizin güvenliğinizi sağlamak amacıyla )

– Bozulan, yıpranan, kırılan oto anahtar kumandanızla (varsa yedek oto anahtar kumanda) beraberinizde getirme veya istediğiniz taktirde oto kumanda ve anahtarlar için tam teşekküllü servis aracımızla yanınızda anahtarcılık faaliyetlerimizi sürdürebiliriz.

GEZİCİ MOBİL ANAHTARCI SERVİSİMİZLE

– Oto anahtar ve kumandanız olmadan aracınıza yerinde müdahale ediyoruz.

– Oto anahtar kumandanızın orjinal yedeğini çıkartıyoruz.

– Kumandalı ve Kumandasız orjinal anahtarlarınıza GERÇEK GÜVENİLİR ÇÖZÜM

– Oto kumandalı anahtar satışı

DMCA.com Protection Status -